• čeština
  • Česká republika(CZK Kč)

Nebyla nalezena žádná relevantní měna

/

Přepravní politika

potvrdit
Jakmile bude vaše objednávka vyžadovat schválení, obdržíte potvrzovací e-mail. Vaši objednávku začínáme připravovat ihned po ověření. Během této doby je pro nás obtížné vaši objednávku změnit nebo zrušit, ale uděláme vše pro to, abychom váš požadavek podpořili.

zpracovává se
Zpracování objednávky obvykle trvá 1–3 pracovní dny. Pokud zpracování trvá déle, než se očekává, zašleme vám e-mail.

mise
Doručení trvá 15-25 pracovních dnů.
POZNÁMKA: Doručení bude zpožděno kvůli Covid-19.

Komentář:
1. Příprava zásilky (kontrola kvality, balení, papírování atd.) obvykle trvá 1–3 pracovní dny (některé položky mohou trvat 3–6 pracovních dnů) a není zahrnuta v celkové „době odeslání“.
2. Všechny položky mají vyhrazené informace o sledování.
3. Jakmile bude vaše objednávka odeslána, obdržíte e-mailové upozornění. Tento e-mail bude obsahovat jedinečné číslo zásilky. Stav své objednávky můžete zkontrolovat po přihlášení do Můj účet. / nebo jste obdrželi sledovací číslo.
4. Dodací lhůty se mohou během svátků lišit, protože výrobci a kurýři omezují svou činnost během těchto období. I když je to bohužel mimo naši kontrolu, uděláme vše pro to, abychom tento problém vyřešili.

Oznámení o aktualizaci zásilky:
Klademe velký důraz na to, aby byly produkty našim zákazníkům doručeny co nejrychleji.

Tradice
Jakmile bude vaše objednávka odeslána, zašleme vám e-mailem sledovací číslo a odkaz na webovou stránku kurýra. Můžete jej také sledovat ve svém uživatelském účtu na adrese axcvb.store. Pokud se doručení nezdaří, zašleme vám také e-mail. Po obdržení objednávky můžete napsat recenzi a získat bonusové body.
Kontaktujte nás prosím do 6 měsíců od odeslání, pokud neexistuje faktura nebo zásilka, naši zástupci to vyřeší do 24 hodin. Upozorňujeme, že přihlášky s vypršenou platností nemusí být přijaty.

kontaktujte nás
Pokud máte nějaké problémy během přepravy nebo po obdržení produktu, neváhejte poslat e-mail na cs@bairun.store. naši zástupci zákaznických služeb vám poskytnou uspokojivé řešení.